Horoskop na štvrtok 14. júla: Astrologická predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na štvrtok 14. júla 2022
  • Znamením dňa je Býk

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na štvrtok 14. júla 2022:

Baran – Pozor na nudu a stereotyp v dlhodobých pároch. Mali by ste sa pokúsiť urobiť niečo pre oživenie. Vzťah môžu ovplyvňovať aj finančné problémy.  V práci ste trochu vystresovaní, ale isté výsledky sa začínajú prejavovať.

Býk – Optimálny deň pre pocity vďaka Mesiacu v znamení a dobrého vplyvu Jupitera a Saturnu: vo vašom živote môžu byť nejaké pozitívne správy. V práci uvidíte, že budete môcť ťažiť z odmien: idete správnym smerom. Ste znamením dňa.

>>>Všeobecný vedomostný kvíz 8 otázok: Zvládnete ho na plný počet bodov?

Blíženci –  Láska sa v týchto dňoch môže stať hlavnou protagonistkou, ale vyhnite sa horúcim diskusiám. Vzťahy, ktoré vzniknú v tomto období, sa môžu stať dôležitými. Pri práci sa vyhnite zbytočným rizikám.

Rak – V láske je dobré uzdravenie, niektoré páry sa však môžu od seba vzdialiť, ak to medzi nimi nie je ideálne. V práci bude všetko oveľa lepšie od budúceho týždňa.

Lev – Ak nie je v láske všetko v poriadku, nedávajte za vinu vždy len tomu druhému, pozerajte aj na seba. Pokúste sa zostať pokojní, ste veľmi rozrušení, tak v súkromnej oblasti, ako aj v práci.

Panna – Fáza zotavenia začína na sentimentálnej úrovni, cítite sa silnejší, a to platí aj pre tých, ktorí sú sami, je čas otočiť stránku. V práci ste zaneprázdnení.

Váhy – Dajte si pozor na napätie a konflikty v pároch, ktoré sú už v kríze. Je to trochu tlmený deň, v ktorom sa zdá, že zbytočne strácate čas. Pokúste sa nebyť nervózni.

Škorpión – V tento deň sa môžete pokúsiť obnoviť vzťah. Vyhnite sa diskusiám a nevytvárajte problémy, lepšie bude odložiť problematické otázky do piatka. V práci vás niečo poteší.

Strelec – Môžete sa zamilovať do niekoho úplne nového. Venuša bude opäť aktívna 7. augusta, takže to bude konečne zelená pre pocity. Pokiaľ ide o prácu, skúste sa nepúšťať do žiadnych nesprávnych krokov.

Kozorožec – Dobrý deň na lásku, Mesiac už konečne nebude v opozícii. V práci môže dôjsť k ozdraveniu, ale stále existujú problémy s financiami.

Vodnár – Nie príliš priaznivý deň na lásku, snažte sa nebyť veľmi impulzívny. Pozor na prehnané emócie, naozaj sú opodstatnené? V práci je potrebný väčší pokoj.

Ryby – Deň zotavenia v láske. Len sa pokúste nemyslieť na minulosť, najmä ak ste slobodní. V práci môžu nastať oneskorenia a neúspechy, no zbytočne sa nehádajte, iba skomplikujete veci.