Horoskop na sobotu 12. novembra: Astrologická predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na sobotu 12. novembra 2022
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na sobotu 12. novembra:

Baran – Buďte trpezliví – dnes nebude ľahké vychádzať s partnerom. Čo sa týka práce, čím viac sa blížime ku koncu roka, tým to bude lepšie.

Býk – Cez víkend bude Mesiac v opozícii a prinesie niektoré chvíle nepohodlia. Pokúste sa vyriešiť malé problémy v láske. V práci môže niekto dostal isté potvrdenie, ale musíte urýchliť čas na vybavovanie žiadostí. Vo všeobecnosti je situácia dobrá.

>>>Odpoviete správne na 7 jednoduchých otázok z rôznych oblastí? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – Mesiac je priaznivý: pozitívny deň v láske, určite bude lepší ako posledné dva dni. V práci nadišiel čas vyriešiť niekoľko otázok: astrologická situácia vám to umožňuje.

Rak – Sporné pôsobenie hviezd v láske, by mohli spochybniť vzťah. Snažte sa v práci zvládať problémy s pokojom a nehazardujte s peniazmi.

Lev – Trochu ťažká chvíľa pre lásku: na konci mesiaca prídu ďalšie problémy. Po pracovnej stránke rastie nervozita a niekto by to mohol zle znášať.

Panna – Venuša od 21. novembra bude aktívna, ak existuje človek, ktorý vás zaujíma, pokračujte v spoznávaní. V práci ste veľmi vystresovaní, posledné dni ste tvrdo pracovali.

Váhy – Mesiac a Venuša sú priaznivé: dobré príležitosti v láske. V práci môžu byť isté úlohy či projekty úspešné, len si musíte viac veriť. Ste znamením dňa.

Škorpión – Mesiac je priaznivý: dobrá správa pre city, môžete sa dokonca zamilovať. V práci sú ekonomické problémy, pretože náklady na dom alebo na deti sú príliš vysoké.

Strelec – Mesiac je priaznivý: dobré zotavenie v sfére pocitov. Mnohí by chceli v práci urobiť určitú zmenu a mať nové skúsenosti.

Kozorožec – Dôležitý mesiac z pohľadu pocitov, ak existuje človek, na ktorom vám záleží, chopte sa šance. Ak máte prácu na čiastočný úväzok, môžete teraz čeliť mnohým prekážkam.

Vodnár – Mesiac bude priaznivý: milostné vzťahy, ktoré vznikajú v tomto období, sú veľmi sľubné. V práci možno začínate prekonávať niektoré problémy z minulosti.

Ryby – Čím je bližšie ku koncu mesiaca, tým viac dobrých príležitostí príde a v láske sa všetko ukáže k lepšiemu. V práci ste trochu leniví a nechcete realizovať zmeny aj do praxe. Niečo ste možno dlho odkladali.