Horoskop na utorok 10. mája: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na utorok 10. mája 2022
  • Znamením dňa je Kozorožec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na utorok 10. mája 2022:

Baran – Pozitívny deň v láske, využite utorok na čas strávený s tými, na ktorých vám najviac záleží. Vyhnite sa však zbytočným konfliktom. V práci a vo financiách sa musíte zotaviť.

Býk – Napätý deň z citového hľadiska, skúste byť trochu viac opatrní. Ak je treba niečo vyriešiť, hovorte o tom. Čoskoro môžu prísť nejaké dobré správy.

Blíženci – V utorok sa vyhnite vo vzťahu vážnym diskusiám, nie je na to vhodný deň. Je čas vyriešiť isté problémy. V práci nie je všetko také, ako by ste chceli.

Rak – Nálada môže byť na tom horšie, skúste sa pozerať dopredu s optimizmom. Ráno to ešte môže byť dobrý deň, no popoludní môžu prísť nejaké problémy.

Lev – Ak sa o niekoho zaujímate, skúste prekovať isté prekážky, ktoré sa mohli vyskytnúť. V týchto dňoch môžete pochopiť, ako vyriešiť problémy, ktoré vás trápia.

Panna – V utorok si skúste viac oddýchnuť, venujte sa rodine. Ak sú medzi vami a partnerom nejaké problémy, skúste pochopiť, že chyba nemusí byť iba u jedného z vás, no u oboch.

Váhy – Priaznivý deň v láske, môžete sa vybrať tým správnym smerom. Pozor však na zbytočné diskusie, radšej ostaňte pokojní a nepúšťajte sa do hádok či konfliktov.

Škorpión – V láske by ste sa mali vyhnúť diskusiám či zbytočným konfliktom. Tí, ktorí čelili rozchodu, sa ešte necítia pripravení na nový vzťah. Ak sa vám niečo nepáči, môžete to odložiť na iný deň.

Strelec – Venujte väčšiu pozornosť vzťahu či už s partnerom alebo rodinou. Vždy si poriadne premyslite to, čo chcete povedať, neunáhlite sa. Nebuďte impulzívni.

Kozorožec –Mesiac v znamení robí deň obzvlášť zaujímavým pre pocity a emócie. Pokúste sa obklopiť pozitívnymi ľuďmi. V práci môže byť potrebná zmena. Ste znamením dňa.

>>>Vedomostná otázka dňa: Kto nadaboval rozprávku Macko Uško?

Vodnár – V utorok sa vyhnite vážnym diskusiám, odložte ju na iný deň. Práca je teraz na tom lepšie, no v právnych záležitostiach musíte byť opatrní.

Ryby – Počas utorka si nájdite po práci čas na odpočinok, zbytočne sa neunavte. V práci môžu byť nejaké novinky, no situácia stále nie je jednoduchá či ideálna.