Dominika Cibulková prezradila dátum pôrodu: Dieťatko porodí v zahraničí

Foto: Instagram

Dominika Cibulková (30) už o pár týždňov privedie na svet svojho prvorodeného syna Jakubka. Pre portál sport24.sk prezradila budúca mamička dátum pôrodu aj miesto, kde privedie chlapčeka na svet.

 

Cibulková vybehla na čerstvý vzduch a navštívila svoju tenisovú akadémiu, kde išla podporiť tenisových hráčov, ktorí pilne od minulého piatka trénujú. Pre sport24.sk prezradila: „Musím si zaklopať, že tehotenstvo ide úplne bez problémov a už sa neviem dočkať, kedy sa malý narodí.. Som oveľa viac unavená, čiže teraz častejšie oddychujem a spím. Večere už nie sú to, čo bývali kedysi.“

>>>FOTO: Slovenská herečka zo seriálu Oteckovia sa pochválila tehotenským bruškom

Bývalá tenistka ešte prezradila, že termín pôrodu má 9. júna, čiže na potomka sa môžu tešiť už o mesiac. Rodiť mala od začiatku v pláne vo Viedni, no aj napriek koronavírusu sa to nezmení. „Musíme si však pred pôrodom urobiť test na koronavírus, aby sme vôbec mohli vycestovať do Rakúska. Myslím, že musí byť starý 4-5 dní. Hlavnou výhodou je, že pri pôrode môže byť so mnou aj manžel. Na Slovensku taká možnosť momentálne nie je,“ povedala Dominika nadšene.

Po návrate z Rakúska ich čaká 14-dňová karanténa, ale našťastie v pohodlí domova, pretože pri pôrodoch sa udeľuje výnimka.

sport24.sk, Instagram