Aneta Parišková bojuje s rakovinou: Zverejnila fotku, ktorou sa to celé začalo

Foto: Facebook

Moderátorka Aneta Parišková (46) pred pár dňami priznala, že bojuje so zákernou chorobou, ktorá ju pripútala na lôžko Národného onkologického ústavu. Diagnostikovali jej Non-Hodgkinov lymfóm a v súčasnosti podstupuje chemoterapiu.

Parišková zverejnila na svojom instagramovom profile spoveď ako na chorobu prišla a na základe čoho ju záchranná služba odviezla do nemocnice.

Táto fotka nie je pekná ani veselá a predsa si ju zrejme zarámujem, lebo mi asi zachránila život. Keď ju v noci zbadal môj otec, zavolal mi z Košíc, aby som si okamžite zavolala záchranku, lebo mi ide o život… Ďakujem ti, ocko. Navretá cieva na krku, niekoľkotýždňové strašné svrbenie celého tela, tlak na hrudi a v hlave, pocit škrtenia a únava,“ začína písanie moderátorka pri fotke ako vyzeral jej krk.

Ďalej pokračuje: „To všetko som pripisovala len extrémnemu stresu, ktorý nám priniesli tieto čudné koronačasy. Nemala som horúčky, ani žiadne hrčky, či zväčšené uzliny, ten môj lymfóm si rýchlo a zákerne narástol za hrudnou kosťou.“

Aneta napriek tomu, že jej choroba obrátila život naruby, nestráca nádej v uzdravenie aj vďaka tomu, že pri nej stoja jej najbližší.

View this post on Instagram

Táto fotka nie je pekná ani veselá a predsa si ju zrejme zarámujem, lebo mi asi zachránila život😀 Keď ju v noci zbadal moj otec, zavolal mi z Košíc, aby som si okamžite zavolala záchranku, lebo mi ide o život… Ďakujem ti, ocko❤️😘 Navretá cieva na krku, niekoľkotýždňové strašné svrbenie celého tela, tlak na hrudi a v hlave, pocit škrtenia a únava. To všetko som pripisovala len extrémnemu stresu, ktorý nám priniesli tieto čudné koronačasy😒 Nemala som horúčky, ani žiadne hrčky, či zvačšené uzliny, ten moj lymfóm si rýchlo a zákerne narástol za hrudnou kosťou😠 Je ich veľa druhov. Ten moj sviniar sa volá B-NHL v. s. typu DLBCL – Primárny mediastinálny lymfóm. Dávajte na seba pozor a buďte zdraví❤️🍀😘

A post shared by Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official) on

Instagram