St. sep 18th, 2019

AKTUÁLNE! „Popradský Chuck Norris“ obrátil mesto hore nohami! VIDEO

5 min read

Foto: Peepl.sk

Dokázal to, čo sa nepodarilo ani Chuckovi Norrisovi. Obrátil Poprad hore nohami. Aj tak sa dá obrazne nazvať to, čo vyvolali správy a videá muža, ktorý sa prezentuje ako Dokonalý Popradčan. O záhadnú postavičku sa čoraz intenzívnejšie zaujímajú nielen miestni obyvatelia. Dôvodom je najmä to, že Dokonalý Popradčan o sebe tvrdí, že je lepší ako legendárny Chuck Norris.

Keď sme sa predčasom snažili zistiť viac, študent Michal netušil ani náhodou, kto to môže byť a podľa Janky sa v meste povráva kadečo. Čašník Peter však počul vtip, že Dokonalý Popradčan ešte stále žije, pretože Chuck Norris nevie zistiť, kde presne býva.

Foto: Peepl.sk

ČO SME ZISTILI?

  • Dokonalý Popradčan zaslal niektorým obyvateľom mesta záhadné SMS správy,
  • Dokonalý Popradčan sa pripomenul ľuďom kriedovými nápismi na chodníkoch,
  • Dokonalý Popradčan nie je súčasťou kampane mesta Poprad ani žiadnej z mestských organizácií,
  • Dokonalý Popradčan má profil na sociálnej sieti Facebook, v ktorom sa postupne predstavuje verejnosti,
  • Dokonalého Popradčana by mali všetci čoskoro spoznať.
Foto: Peepl.sk

KTO TO TEDA JE?

Tento záhadný muž vo svojich textoch v on-line prostredí naznačuje, že chce, aby bolo v meste bezpečnejšie, no tiež chce ľudí zabaviť. Keďže na otázky, ktoré sme mu poslali približne pred dvoma týždňami prostredníctvom správy na sociálnej sieti neodpovedal, rozhodli sme sa ho osloviť opäť. Tentokrát na e-mailovej adrese gmail@dokonalypopradcan.sk, ktorú uvádza na svojom profile. Tento raz sa zachoval ako seriózny chlapík a na naše otázky nám prišli svojské, no o to zaujímavejšie odpovede. Týkali sa najmä návštev, ktoré absolvoval priamo v meste Poprad a jeho okolí. Oplatí sa ich vidieť!

DOKONALÝ POPRADČAN NAVŠTÍVIL “CAT CAFÉ CLUB”

🔥 Aj nás navštívil Dokonalý Popradčan. 🔥 Vraj je lepší ako Chuck Norris. Pred tým, čo vie, sa takto sklonili aj naše…

Uverejnil používateľ Cat Café Club Poprad Streda 22. mája 2019

Nakoľko sa v meste Poprad prezentuje ako muž, ktorý je lepší ako Chuck Norris, zaujímalo nás, či existuje predsa niečo, v čom za ním zaostáva.

“Chuck Norris vyhral Tour de France na stacionárnom bicykli, ja som zase  jediným človekom, ktorý je viditeľný voľným okom z vesmíru. Keď chce Chuck Norris vidieť niečo ostré, pozrie sa do zrkadla,  Dokonalý Popradčan nemá tieň, lebo ma hnevalo, že ma niekto napodobňuje. Tých  rozdielov medzi mnou a Chuckom Norrisom je niekoľko, no v niečom za nim predsa len zaostávam. Nedokážem vyžiť, tak ako on, zo slovenskej výplaty.”

Podarilo sa ti v Cat Café Club naučiť mačky, ako mať viac ako sedem životov?Ako si ich udržal všetky pokope na jednom mieste?

“Udržať mačičky pokope a naučiť ich ako mať viac ako sedem život nebolo vôbec ťažké, zbožňujem zvieratá. Doma mám troch psov. Dvoch rotvailerov a jedného dobermana. A na bránke je napísané: „Pozor! Dokonalý Popradčan!“

DOKONALÝ POPRADČAN NAVŠTÍVIL “HOTEL LOMNICA”

Aj nás navštívil Dokonalý Popradčan. Hovorí o sebe, že je lepší ako Chuck Norris. 🙂 Či je to pravda nevieme, no fakt je ten, že polievku zjedol vidličkou. Vraj o ňom ešte budeme počuť. 🙂

Uverejnil používateľ Hotel Lomnica Piatok 24. mája 2019

Prezentoval si sa ako ten, ktorý zjedol v Hoteli Lomnica polievku vidličkou.  Čo by si poradil tým, ktorí by si tento kúsok tiež chceli vyskúšať?

“Samozrejme, že polievku som zjedol vidličkou. Ale ako sa to dá vysvetlím až vtedy, keď Chuck Norris dokáže to, čo ja – presvedčiť svoju babku, že nie je hladný. Môžem však prezradiť, že v hoteli som si dal aj dezert. Z  ich venčeka som si na tanieriku urobil svoj veterník.”

DOKONALÝ POPRADČAN NAVŠTÍVIL “NEOBALUY”

🔥 Aj nás navštívil Dokonalý Popradčan. 🔥Áno, ten, o ktorom všade čítame, že je lepší ako Chuck Norris. Dokonalý…

Uverejnil používateľ NeobaluY Sobota 25. mája 2019

Akú chuť mali orechy, ktoré si v tomto bezobalovom obchodíku zjedol pohľadom?

“Z orechov som iba ochutnal a zo zvyšku som upiekol makovník.”

Aj táto odpoveď naznačuje, že údajne máš nadpozemské schopnosti. V jedno z tvojich videí sa hovorí, že vraj dokážeš vyrovnať Kriváň a založiť oheň dvoma kockami ľadu. Za aký dlhý čas sa ti to podarilo?

“Vyrovnať Kriváň alebo založiť oheň dvomi kockami ľadu mi určite zabralo menej času, ako vysporiadať sa s daňami. Poslal som len čistý formulár a priložil som svoju fotku. Na daňovom úrade pochopili a dodnes platí, že Dokonalý Popradčan ešte nikdy nemusel platiť dane.”

DOKONALÝ POPRADČAN PRIJÍMA PONUKY NA SOBÁŠ

Napokon sa nám podarilo zistiť omnoho viac, ako sme čakali. Dokonalého Popradčana sme sa spýtali aj na jeho súkromný život. Tento chlapík je aktuálne bez partnerky a na svojej nevšednej e-mailovej adrese  dokonca prijíma aj ponuky na sobáš. „Záleží mi, aby moja partnerka bola vzdelaná, deviaty ročník by mala ukončiť v štvrtej triede. Zbožňujem hudbu, takže by mala odspievať správne a celú hymnu na zasadnutí vo Fekišovciach. A keďže som videl manželku inšpektora Colomba, mala by vyzerať ako ona.”

TOTO JE “DOKOKNALÝ POPRADČAN”

Zdá sa, že bodku za všetkými špekuláciami a otázkami dá toto video, ktoré sa na internete objavilo len pred malou chvíľou. Nápad a vtip mu rozhodne nechýba. Zaujímavosťou je, že Dokonalému Popradčanovi prepožičal svoj úžasný hlas Peter Rúfus. Práve on daboval filmy s Chuckom Norrisom.

Vyhraj 100 eur od Dokonalého Popradčana

🔥 VYHRAJ 100 EUR OD DOKONALÉHO POPRADČANA! 🔥Nie je dôležité akú má Dokonalý Popradčan tvár. Dôležité je jeho posolstvo. Prišiel, aby upriamil pozornosť na to, čo „doma“ máme. Na predajňu H+H POPRAD, ktorá funguje už 28 rokov. Rodinný podnik vedie Ľuboš Horňák a aj so svojím tímom sa starajú o to, aby sme sa v našich bytoch cítili istejšie a to vďaka špičkovým bezpečnostným dverám Sherlock, ktoré sa vyrábajú na Slovensku. 💪💪 ✅ Tipni si, koľko dverí SPOLU doposiaľ namontovali v Poprade, Kežmarku, Spišskej Novej Vsi a v okolí týchto miest?✅ Označ kámošov/ky, ktorí by sto eur vedeli dokonale zúžitkovať a ak sa ti video páči, tak ho zdieľaj. Nie je to však podmienkou.Zo všetkých odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu 31. júna o 18:00 hod. #dokonalyPopradcan #bezpecnostnedvere #Sherlock

Uverejnil používateľ Dokonalý Popradčan Piatok 31. mája 2019

Peepl.sk, Facebook