Z Ameriky do markizáckeho Telerána: Zuzana Belohorcová vyzerá lepšie ako nikdy predtým!

Spoza veľkej mláky znova na Slovensku. Bývalá markizácka hviezdička Zuzana Belohorcová opäť raz zavítala do rodnej zeme a neodmietla ani ponuku prísť do markizáckeho ranného vysielania Telerána. Tam o sebe čo-to prezradila.

Bývalá moderátorka šteklivej šou, Zuzana Belohorcová, už niekoľko rokov žije s manželom a deťmi v Amerike. Slnečné Miami sa stalo ich druhým domovom, no nezabúdajú ani na Slovensko. Zuzana prijala pozvanie, spolu so svojou dcérkou Salmou, do Telerána, kde sa objavila snáď krajšia ako nikdy predtým. Vidno, že je za veľkou mlákou naozaj šťastná a každodenné vstávanie do slnka a tepla by už nevymenila.

Ak by si mnohí mysleli, že Zuzana si v Miami len užíva a povinnosti za ňu robia iní, sú na omyle. Dcérka Salma na ňu bonzla, že jej mamina často vyvára a najradšej má od nej špagety s mäsovými guličkami. Zuzana potvrdila, že doma často varí najmä pre deti do školy, lebo v Amerike mávajú deti na obed studené jedlá a to sa nepozdáva najmä Zuzaninej mamine, ktorá ju spolu so Zuzaniným otcom často v Miami navštevujú.

Bývalá markizáčka si však najbližšie otestuje svoje kuchárske skúsenosti pri varení večere pre svetovú megastar, ktorou je spevák Pitbull. S jej manželom totiž spolupracuje na jednom projekte a práve Pitbull a Zuzana budú jeho tvárami. Po trojhodinovej zoznamovacej večeri v reštaurácii ich teraz čaká jedna rodinná u Zuzany.

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram