Tragická nehoda v Bratislave: Muž (†32) pri predbiehaní narazil do autobusu, neprežil ani jeho pes

Foto: Facebook

Hrozivá nehoda sa udiala v utorok vo večerných hodinách v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves, kde vo veľkej rýchlosti narazil vodič osobného auta do oprotiidúceho autobusu. Nehodu neprežil.

Tragédia sa stala v utorok 18. júna okolo deviatej hodiny večer na Istrijskej ulici v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves.

32-ročný vodič, ktorý šoféroval osobné vozidlo značky Volvo, z doposiaľ nezistených príčin vošiel do protismeru a vrazil priamo do oprotiidúceho blížiaceho sa autobusu.

Mladý muž podľa informácií jazdil veľkou rýchlosťou na mieste, kde je povolená rýchlosť len 50 km/h, následne predbiehal vozidlá a napokon sa čelne zrazil s autobusom.

>>>Tragická dopravná nehoda v okrese Rožňava: Na ceste vyhasol život mladého motorkára (†28)!

Niekoľko cestujúcich z autobusu vrátane vodiča utrpeli ľahké až stredne ťažké poranenia, žiaľ pre vodiča osobného auta sa táto cesta stala poslednou a na mieste zraneniam podľahol. Vo vozidle však nebol sám, viezol aj psíka, ktorý taktiež túto vážnu nehodu neprežil.

Polícia začala vo veci prečinu usmrtenia trestné stíhanie. Čo bolo presnou príčinou tejto dopravnej nehody je momentálne predmetom vyšetrovania.

Priatelia, najmä MLADÍ VODIČI! Pre VÝSTRAHU, nie pre lacné lajky, alebo vyžívanie sa v tragédiách(!!!), zverejňujem…

Uverejnil používateľ Jan Baranek Utorok 18. júna 2019

Facebook, bratislavskenoviny.sk