Ťažké chvíle pre slovenskú herečku: Jej manžel podal žiadosť o rozvod

Nemilé obdobie prežíva v týchto dňoch sympatická herečka, známa aj zo seriálu Panelák či zo zábavnej relácie Tvoja tvár znie povedome, ktorej zdá sa, stroskotalo už druhé manželstvo. Jej manžel podal totiž žiadosť o rozvod.

Slovenská televízna aj divadelná herečka Zuzana Haasová (38) je vydatá za svojho manžela Martina Kostku od júna 2016, kedy sa zosobášili v tajnosti, iba za prítomnosti svedkov. Nuž, ako sa zdá, šťastné manželstvo im vydržalo iba necelé tri roky.

Zuzanin manžel podal žiadosť o rozvod a priznáva, že už dlhšie obdobie mali vo vzťahu isté nezhody, ktoré ho prinútili k tomuto konečnému rozhodnutiu.

“Len ťažko sa mi na otázky odpovedá, lebo naozaj neviem, čo mám na to povedať. Zlom prišiel už dávno a možno sa treba Zuzky opýtať, aký má na tom podiel. Ak ide o rozvod, ja som podal žiadosť a uvidíme, ako to dopadne,” vyjadril sa pre cas.sk.

Manželia sa v minulosti museli popasovať s krutým osudom, keď im umrelo dieťa a to dokonca až dvakrát. Najskôr v roku 2013 prišli o dcérku Karolínku, ktorá zomrela tesne po pôrode a druhýkrát o ešte nenarodeného synčeka Šimona. V oboch nešťastných chvíľach sa snažili držať spolu a podporovať sa, čo ešte viac upevnilo ich vzťah.

Z prvého manželstva s Romanom Féderom má herečka dcéru Romanu.

Foto: Instagram

Sledujte nás aj na INSTAGRAME >>TU<<

cas.sk