Tak JE či NIE JE vojvodkyňa Meghan tehotná? Dôkaz, ktorý hovorí za všetko!

Odkedy sa už bývalá herečka, Meghan Markle, zasnúbila s britským princom Harrym, bol ich život sledovaný ako nikdy predtým. Dalo by sa povedať, že dokonca aj ich svadba bola jednou z najsledovanejších udalostí vôbec. Teraz je na pretrase Meghanino údajné tehotenstvo.

Meghan Markle bola takpovediac bežnou herečkou, ktorú fanúšikovia spoznali najmä vďaka seriálu Suits, ktorý sa dostal aj na naše obrazovky. Odkedy sa však dala dokopy s kedysi búrlivým princom Harrym, sa jej život od základov zmenil. Meghan si totiž musela vybrať – buď Harry alebo herectvo.

Výber bol očividný, pretože Meghan sa s Harrym zasnúbila a odvtedy sa z nich žiadne oči nepohli. Ich svadba bola udalosťou roka a obaja vyzerali šťastní. Ku šťastiu im však chýba už len jedno – dieťa. A tak odkedy sú svoji, často sa špekuluje o Meghaninom tehotenstve. Tieto konšpirácie vyvolali najmä Meghanine šaty na svadbe Harryho bratranca. Odvtedy sa svet rozdelil na tých, ktorí sú presvedčení, že je vojvodkyňa Meghan tehotná a na tých, ktorí nie.

Nuž, dohadom je pravdepodobne na istý čas koniec. Meghan bola totiž nedávno na návšteve v Dubline vyfotená s pohárikom šampanského! Avšak, našli sa ďalší špekulanti, ktorí hovoria, že to ešte nemusí byť dôkaz, lebo vraj jeden pohárik týždenne nie je až taká veda a ani bábätku by to nemalo uškodiť. Vyzerá to tak, že napriek dôkazu si budeme musieť počkať na výzor samotnej Meghan o pár mesiacov. 😉

Zdroj: dailymail.co.uk| Foto: Instagram