Tajomstvo Kate Middleton sa dostalo na verejnosť: TOTO odhalili pozorní fotografi

Kate Middleton i Meghan Markle sa stali medzi ľuďmi mimoriadne obľúbené po tom, čo sa vydali za synov následníka na britský kráľovský trón, princa Charlesa, Williama a Harryho. O ich veľkej popularite svedčí i fakt, že obe vojvodkyne sa snažia ženy po celom svete vo veľkom kopírovať.

Aj keď sú obe veľmi pekné a na svoje okolie pôsobia príjemným a sympatickým dojmom, predsa len sú odišné. Kate uprednostňuje konzervatívnejší štýl, pričom jej vlasy sú väčšinou rozpustené prípadne učesané do elegantného účesu. Meghan zase najradšej nosí vlasy zopnuté v cope.

https://www.instagram.com/p/BnThwVwBIaA/?tagged=katemiddleton

Bystré oko fotografov si však všimlo, že Kate má nad ľavým uchom dlhú 7 centimetrovú jazvu, ktorú si šikovne zakrýva rozpustenými vlasmi. Ako uvádza portál dailymail.co.uk, Kate mala ešte ako dieťa podstúpiť operáciu, čo potvrdil aj samotný Kensingtonský palác, no bližšie to nekonkretizovali.

Či išlo o niečo vážnejšie, alebo iba o bežný zákrok teda nie je jasné. Vojvodkyni však jazva ukrytá vo vlasoch neuberá ani trochu z krásy a tak už len veríme, že podobnú operáciu už podstupovať v budúcnosti nebude musieť.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram