Spevák Otto Weiter prežíva náročné obdobie. Nečakane mu zomrela manželka (†47)

Foto: Facebook

Večne veselý spevák Otto Weiter prežíva najťažšie obdobie. Jeho takmer o dvadsať rokov mladšia manželka, moderátorka a speváčka Andrea Fischer (†47), ktorú si po rokoch spolužitia v roku 2012 zobral za manželku, nečakane zomrela.

Spevák len pred pár dňami oslávil svoje 65 narodeniny a momentálne ho zasiahla obrovská tragédia. Do neba mu totižto odišla jeho životná láska. „Zomrela v spánku, v tichosti. Nič nenasvedčovalo tomu, že by bola chorá. Netušíme, čo sa stalo. To konštatoval aj odhliadajúci lekár,” uviedol pre Plus 7 dní rodinný priateľ.

Andreu Fischer, ako svoju niekdajšiu fanúšičku si Otto Weiter vzal v roku 2012. Oporou mu bola najmä  počas minulého roka, keď spevákovi zistili vážne problémy so srdcom, pričom zvažovali aj transplantáciu.

View this post on Instagram

?? OTTO WEITER SHOW ?? Televízne nakrúcanie programu TV SENZI ? Tentokrát nám zo svojej dielne prináša hudobno – tanečný skvost: OTTO WEITER SHOW – televízne nakrúcanie programu TV SENZI, ktorý bude uvádzať s Andreou Fischer a v ktorom privítajú týchto hostí : Akcent live, Evu Mázikovú, Duo Eva a Vašek, Soňu Kopčanovú, Jána Hrušku, Juraja Prsteka – Elvis Presley a DH Záhorienka. Pribudne aj ? Jadranka Handlovská a Duo Mirka a Ondrej! ? Príďte sa k nám zabaviť a rozšantiť svoje dni, poriadnou dávkou muziky do tanca a spevu! ? ? INFORMÁCIE: 27. 06. 2019 o 19:00 / Dom kultúry Zrkadlový háj Vstupné:15 €. ⬇️ VSTUPENKY TU ⬇️ WWW.KZP.SK . . . #bratislava #kamvbratislave #kultura #kulturavbratislave #music #slovakia #slovakmusic #petrzalka #kulturnezariadeniapetrzalky #kultura #divadlo #divadlobratislava #hra #bratislavacity #petrzalkacity #domkulturyzrkadlovyhaj #zabavavbratislave #zabava #cinema #kino #filmy #najlepsifilm #kinobratislava #kamdomesta #ottoweiter

A post shared by Kultúrne zariadenia Petržalky (@kulturne_zariadenia_petrzalky) on

 

pluska.sk, Instagram, YouTube, Facebook