Spevák Otto Weiter prežíva náročné obdobie. Nečakane mu zomrela manželka (†47)

Foto: Facebook

Večne veselý spevák Otto Weiter prežíva najťažšie obdobie. Jeho takmer o dvadsať rokov mladšia manželka, moderátorka a speváčka Andrea Fischer (†47), ktorú si po rokoch spolužitia v roku 2012 zobral za manželku, nečakane zomrela.

Spevák len pred pár dňami oslávil svoje 65 narodeniny a momentálne ho zasiahla obrovská tragédia. Do neba mu totižto odišla jeho životná láska. „Zomrela v spánku, v tichosti. Nič nenasvedčovalo tomu, že by bola chorá. Netušíme, čo sa stalo. To konštatoval aj odhliadajúci lekár,” uviedol pre Plus 7 dní rodinný priateľ.

Andreu Fischer, ako svoju niekdajšiu fanúšičku si Otto Weiter vzal v roku 2012. Oporou mu bola najmä  počas minulého roka, keď spevákovi zistili vážne problémy so srdcom, pričom zvažovali aj transplantáciu.

View this post on Instagram

🎤🎶 OTTO WEITER SHOW 🎤🎶 Televízne nakrúcanie programu TV SENZI 👉 Tentokrát nám zo svojej dielne prináša hudobno – tanečný skvost: OTTO WEITER SHOW – televízne nakrúcanie programu TV SENZI, ktorý bude uvádzať s Andreou Fischer a v ktorom privítajú týchto hostí : Akcent live, Evu Mázikovú, Duo Eva a Vašek, Soňu Kopčanovú, Jána Hrušku, Juraja Prsteka – Elvis Presley a DH Záhorienka. Pribudne aj 👉 Jadranka Handlovská a Duo Mirka a Ondrej! 👉 Príďte sa k nám zabaviť a rozšantiť svoje dni, poriadnou dávkou muziky do tanca a spevu! 🥳 🗣 INFORMÁCIE: 27. 06. 2019 o 19:00 / Dom kultúry Zrkadlový háj Vstupné:15 €. ⬇️ VSTUPENKY TU ⬇️ WWW.KZP.SK . . . #bratislava #kamvbratislave #kultura #kulturavbratislave #music #slovakia #slovakmusic #petrzalka #kulturnezariadeniapetrzalky #kultura #divadlo #divadlobratislava #hra #bratislavacity #petrzalkacity #domkulturyzrkadlovyhaj #zabavavbratislave #zabava #cinema #kino #filmy #najlepsifilm #kinobratislava #kamdomesta #ottoweiter

A post shared by Kultúrne zariadenia Petržalky (@kulturne_zariadenia_petrzalky) on

 

pluska.sk, Instagram, YouTube, Facebook