Slovenskom otriasla brutálna VRAŽDA: Pre TOTO Štefan († 35) zomrel príšernou smrťou!

vražda na Myjave,

V sobotu podvečer sa v malebnej obci Poriadie (okr. Myjava) odohrala krvavá dráma, keď 65-ročný dôchodca brutálnym spôsobom zaútočil na svojho 35-ročného suseda. Značne podgurážený násilník začal svoju obeť udierať oceľovou rúrou najmä do oblasti hlavy.  No to nebolo to najhoršie. Po surovej bitke priviazal nohami úbohého Štefana o svoje auto a následné s ním jazdil po lesnej ceste.

 

Brutálna vražda, ktorá je akoby vystrihnutá z amerického hororu, otriasla celým Slovenskom. Štefan († 35), ktorý sa iba pred pár rokmi prisťahoval na pokojný vidiek, aby sa venoval svojmu hospodárstvu, tu namiesto ticha a pokoja našiel brutálnu smrť.

V sobotu podvečer išiel slušne poprosiť svojho suseda Jána ( 65 ) aby si trošku stíšil hlasnú hudbu. Dôchodcu však jeho požiadavka natoľko rozčúlila, že na nič netušiaceho Štefana vytiahol oceľovú rúru a začal ho ňou biť. Udieral ho najmä do oblastí hlavy a vo svojom zverskom vyčíňaní ho neodradilo ani, keď jeho obeť ostala ležať v kaluži krvi.

Miesto činu… FOTO: facebook PZ

Práve naopak! Úbohého Štefana nohami priviazal o svoje auto. Keď to videla Štefanová kamarátka i ďalší sused, okamžite sa mu pokúšali zabrániť v pokračovaní tohto masakru. No dôchodca sa s rovnakou agresiou zahnal kovovou mačetou i na nich. Keď sa im podarilo ujsť, okamžite volali políciu. No tá už prišla bohužiaľ, neskoro.

Medzitým však  65-ročný Ján jazdil s vozidlom po lesnej ceste, pričom počas celej doby mal za autom upínacím popruhom pripevnené Štefanove telo. Asi po kilometri uvoľnil popruhy a Štefanové nebohé telo odhodil v miestnej močarine. Následne odišiel, akoby sa nič nestalo.

Vyšetrovateľ Jána obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na 15 až 20 rokov.

Policajti pri domovej prehliadke u obvineného zaistili nelegálne držané zbrane. V tomto prípade je začaté trestné stíhanie pre zločin nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami.

Facebook PZ SR