Škandál v kráľovskej rodine: Do prípadu miliardára Epsteina (†66) je zapletený aj syn kráľovnej

Foto: Instagram

  • Do škandalózneho prípadu je zapletený aj syn kráľovnej AlžbetyII.

     

Amerického miliardára Jeffreyho Epsteina († 66) vyšetrovali pre obvinenia z pohlavného zneužívania maloletých dievčat, pričom niektoré mali len 14 rokov. Do väzenia sa dostal 6. júla v New Jersey a v prípade dokázania jeho viny mu hrozilo 45 rokov natvrdo.

 

Žiadosť o prepustenie na kauciu mu bola zamietnutá a nakoniec miliardára našli mŕtveho v cele väznice, kde bol pod 24-hodinovým pohľadom. Epstein bol prevezený do miestnej nemocnice, po tom ako sa ho pracovníci väznice snažili oživiť, ale neúspešne. V nemocnici konštatovali smrť.

V súvislosti s Epsteinovou smrťou sa objavili mnohé otázniky. Už 24. júla sa miliardár pokúsil o samovraždu, z toho dôvodu bol prísne strážený a špekuluje sa, že ho dal odstrániť niekto z jeho prominentných „priateľov“.

Medzi osoby zapletené do kauzy patria: George Mitchell (85), Bill Richardson (71), Glenn Dubin (62) a dokonca aj člen britskej kráľovskej rodiny Princ Andrew (59), syn kráľovnej Alžbety II.

Buckinghamský palác mal poprieť, že by sa princ Andrew zúčastňoval na akomkoľvek nevhodnom zaobchádzaní s maloletými dievčatami.

Zdroj: Twitter

Britský princ Andrew

dailymail.co.uk, twitter.com