Silvia Kucherenko si nechala opäť napichať pery: Ľudia ju za to poriadne skritizovali

Foto: Instagram

  • „Moje pery sú prirodzené,“ uvieda Kucherenko, hneď na to, si ich modelka nechala napichať

Modelka Silvia Kucherenko (37) pred nejakým časom ohúrila vyhlásením, že jej pery sú prirodzené. „Pery už nemám urobené najmenej tri roky. Sú už prirodzené. To konturka ich opticky zväčšuje,“ uviedla kráska.

 

Po tom ako jej neuveril žiadny z fanúšikov, krásna blondína vyrukovala s pravdou von.  Na sociálnej sieti Instagram uverejnila video, na ktorom si necháva pery pichať.

„Dokonalé pery, ps: pýtate sa , či to bolí … trošku áno, ale to vydržíte, ps: dávam to sem pre baby, ktoré sa ma denno denne pýtajú kto mi robil/ robí pery … a každý nech si so sebou robí, čo chce,“ uviedla Kucherenko na svojom instagramovom profile.

Blondínka bez problémov vyjadruje svoj názor a nad tým, čo si myslia druhí, sa nepozastavuje. Na video obdržala drsnú kritiku, na ktorú odpovedá svojsky.

Je to strašne moc prehnané tie pery. Vôbec to nie je pekné, také veľmi velké mať …prirodzenosť je krajšia a menšia úprava ako prehnanosť…. ináč všetko ostatné je top,“ uviedla jedna z komentujúcich. Silviina reakcia nenechala na seba dlho čakať „Tak tak… ale to niektorí nikdy nepochopia , že ja /my ich názor máme vieš kde … nosím to, čo sa páči mne nikdy som nerobila to, aby som sa zapáčila iným, keď sa páčim poteší, ale nijak neovplyvní moje rozhodnutie.

Toto už je moc, trochu ubrať a super,“ radí ďalšia s fanúšikov. Nestojím o vaše rady. Neberte to ako urážku, ale mohli ste si zvyknúť, že to vaše “ubrat” váš pohľad na vec mám viete kde,“uviedla nekompromisne modelka.

Foto: Instagram

Instagram