Porušila Meghan opäť kráľovský protokol? Rovnakú chybu kedysi spravila Diana i samotná kráľovná!

Foto: Instagram

Vojvodkyň Meghan s manželom, princom Harrym sa v stredu večer objavili na ďalšej spoločenskej udalosti, pri ktorej bývalá herečka opäť zažiarila. Vsadila na svoj výborný vkus a obliekla si ďalší trendový kúsok, ktorý však nebol úplne v poriadku s kráľovským protokolom.

Keďže išlo o oficiálnu spoločenskú udalosť, začalo sa polemizovať o tom, či voľba jej outfitu bola vhodná. Čierne šaty sakového strihu jej siahali vysoko nad kolená, čo by sa v kráľovskej rodine počas oficiálnych príležitostí nemalo stávať. Podľa prísneho protokolu musia šaty siahať aspoň ku kolenám. Okrem toho ostala Meghan verná čiernej farbe, ktorá by sa mala nosiť len počas smútočných udalostí.

Ešte pred svadbou s princom Harrym, Meghan obľubovala nosenie krátky šortiek, či sukní odhaľujúce jej štíhle nohy, ktoré sú jej veľkou ozdobou. I keď tesne po svadbe vsadila viackrát na konzervatívne šaty s dlhými rukávmi a dostatočnou dĺžkou, zdá sa, že sa snaží vrátiť k svojmu obľúbenému štýlu.

Čo je však zaujímavé, podobnú chybu urobila kedy aj princezná Diana, či dokonca samotná kráľovná Alžbeta.

Irma got me like ?? #hotdiggity

A post shared by Her Majesty (@queenelizabeth) on

Kate za nimi nezaostáva

Manželku princa Williama, Kate Middleton sme už tiež mohli viackrát vidieť v kratších šatách, ktoré jej siahali nad kolená a odhalovali viac, akoby bolo k jej postaveniu vhodné. Spolu s Meghan sa však môžu pochváliť ukážkovými postavami so štíhlymi nohami a takáto “malá”  drobnosť určite nie je až takou hroznou chybou.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram