Podľa ľudí tromfla Meghan švagrinú Kate: Takto vyzerá žena po pôrode!

Fotografie Meghan, Harryho a ich malého syna Archieho získali za niekoľko hodín milióny lajkov na sociálnych sieťach, čo svedčí o ich obrovskej popularite po celom svete. Na rozdiel od vojvodkyne Kate, Meghan sa rozhodla predstúpiť pred verejnosť až tri dni pôrode, čo ľudia hodnotia mimoriadne pozitívne.

Fanúšikovia na sociálnych sieťach neskrývajú nadšenie z prvých rodinných záberov kráľovského páru, ktorí žiaria šťastím a z malého pokladu sa nekonečne tešia.

Mnoho ľudí okrem toho mimoriadne ocenili outfit samotnej vojvodkyne, ktorá siahla po bielych šatách, ktoré zvýrazňovali jej popôrodnú postavu.

“Takto vyzerá žena po pôrode, je to realistickejšie ako Kate,” vyjadrili fanúšikovia názor v komentároch pod fotkami, pričom  niekoľkokrát dodali, že “vystúpenia” Kate len pár hodín po pôrode pôsobili zavádzajúco a nereálne.

Foto: Instagram

Bývalá americká herečka tak zvolila úplne inú komunikačnú stratégiu a na verejné vystúpenie si počkala až tri dni po pôrode, s opuchnutou tvárou, bruchom, bielymi šatami, ktoré zvýrazňovali jej krivky. A práve to pôsobí na ľudí sympatickejšie ako niekdajšie vystúpenia vojvodkyne z Cambridge.

Instagram