Mama Meghan Markle dostala výnimočné pozvanie od kráľovnej. Rodina Kate môže len závidieť

Mama Meghan Markle, Doria Ragland (62) sa môže tešiť na najbližšie obdobie. Dostala totiž od samotnej kráľovnej pozvánku, ktorá sa len tak nevidí. Napríklad rodina Kate Middleton sa na podobnej udalosti nikdy nezúčastnila, no má to svoje opodstatnenie.

Kráľovná Alžbeta pozvala mamu Meghan Markle, aby oslávila s nimi Vianoce v Sandringhame v Norfolku. Má ísť o prejav úcty voči tehotnej Meghan, ktorá nemá vo Veľkej Británii žiadnych príbuzných, okrem rodiny z manželovej strany, čiže členov kráľovskej rodiny.

Práve takejto významnej udalosti sa nikdy nezúčastnila rodina vojvodkyne z Cambridge, ktorá bola jedine pozvaná na vianočnú omšu. Rodičia Kate sa zvyčajne nachádzajú v rezidencii Anmer Hall, kde býva Kate s Williamom, no oslavy v prítomnosti kráľovnej sú neprípustné.

Najkrajšia fotka Meghan z Nového Zélandu? Túto fotil samotný princ Harry

Zdá sa teda, že kráľovná si skutočne veľmi obľúbila manželku svojho vnuka Harryho a taktiež jej matku Doriu. Alžbeta určite veľmi ocenila jej zdržanlivosť pred novinármi, a práve to jej zabezpečilo množstvo výhod na kráľovskom dvore.

iodonna.it, Instagram