Ktoré znamenia budú mať šťastnú sobotu 7. septembra? Týmto prajú najviac hviezdy

Fotokoláž: peepl.sk, Foto: Instagram, pixabay.com

  • Šťasné znamenia podľa Paola Foxa na sobotu 7. septembra

Ktorým znameniam predpovedajú hviezdy šťastnú sobotu 7. septembra? Astrológ Paolo Fox, od ktorého vám pravidelne na našom magazíne Peepl.sk prinášame horoskopy, zostavil aj rebríček najšťastnejších znamení pre tento deň. Ak sa vaše znamenie nižšie nenachádza, stačí kliknúť na odkaz v článku, kde nájdete denný horoskop pre všetky znamenia zverokruhu.

 

Láska, práca, šťastie. Práve tieto hodnoty berie do úvahy taliansky astrológ Paolo Fox. Čo ale očakávať od denného horoskopu, a ktoré znamenia by práve dnes mohli mať viac šťastia?

Medzi šťastné znamenia bude v sobotu patriť Baran, pričom ľudia narodení v tomto znamení môžu objaviť svoje emócií, ktoré dlhšie potláčali, možno kvôli neistote či strachu.

Hviezdy budú v sobotu priať aj Rakom, najmä čo sa týka milostného života. V poslednej dobre mohli zadaní prejsť istou vlnou nespokojnosti, no nakoniec ste vstúpili do fázy zotavovania a našli kľud, ktorý ste hľadali. Pozor však na konflikty.

>>>Horoskop na sobotu 7. septembra: Býk či Rak by sa mali vyhnúť konfliktom, Strelec zažije príjemný deň

Na sobotu sa môže tešiť aj Lev, ktorému hviezdy dodávajú ešte väčšiu odvahu. Môže prežiť deň spokojnosti a radosti.

Veľmi dobrý deň sa črtá aj pre Strelcov, ktorí dnes budú mať dostatok energie na všetky aktivity, ktoré si vymyslia a naplánujú. Prežite aktívnu sobotu.