Kráľovská rodina má dôvod na oslavu: Blahoželania od kráľovnej či princa Charlesa

  • Veľká dôvod na oslavu

Britská kráľovská rodina v týchto chvíľach musí riešiť príspevok princa Harryho a jeho manželky Meghan Markle, ktorí v stredu večer prostredníctvom sociálnych sietí oznámili, že chcú skončiť s kráľovskými povinnosťami. Údajne to mali oznámiť bez toho, aby o tom ostatní členovia rodiny vedeli.

 

I napriek týmto správam, ktoré určite kráľovskej rodine v ich popularite nepomáhajú a robia im na čele len ďalšie vrásky, môže mať kráľovná a ostatní hlavní predstavitelia rodiny dôvod na oslavu.

Manželka princa Williama, Kate Middleton oslavuje vo štvrtok 9. januára 38. narodeniny, pričom jej už prostredníctvom sociálnych sietí zabhaloželala kráľovná či princ William s Camillou.

Na oficiálnom účete princa Harryho a Meghan sa doposiaľ žiadne blahoželianie neobjavilo. William s Kate obom počas minulého roka blahoželanie cez sociálnu sieť zanechali.

>>>Šokujúca správa Harryho a Meghan: Kráľovná Alžbeta reaguje na ich rozhodnutie

Vojvodkyňa z Cambridge, rodným menom Catherine Elizabeth Middleton, občianským menom Catherine Elizabeth Mountbatten-Windsor, je od roku 2011 manželkou princa Williama, ktorý je v poradí druhým následníkom na britský trón po sovjom otcovi, princovi Charlesovi.

Príspevok kráľovnej Alžbety

https://www.instagram.com/p/B7GHlR2nvFo/

Príspevok princa Charlesa a Camilly

https://www.instagram.com/p/B7GGwmMAf8O/

Instagram