Horoskop na utorok 10. septembra: Panna či Kozorožec potrebujú načerpať novú energiu

horoskop

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na utorok 10. septembra
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na utorok 10. septembra.

BARAN

Baranom sa črtajú na obzore nové projekty, prípadne nové pracovné príležitosti. Venujte sa viac láske a diskusiám, ktoré môžu vyriešiť menšie problémy.

BÝK

Vďaka priaznivému Mesiacu budete mať dobrý víkend, v ktorom budete cítiť viac energie. Kým však príde koniec týždňa, vyhnite sa príliš veľkej iniciatíve v niektorých záležitostiach.

>>>Fotograf zvečnil veveričku ako vonia lúčne kvety: Nič krajšie dnes neuvidíte

BLÍŽENCI

Blížencov čaká bežný deň, v ktorom sa nebude nič extra diať, no v niektorých prípadoch môže byť poznačený istými pozoruhodnými udalosťami. Vyhnite sa nadmerným výdavkom.

RAK

Utorok by mohol byť trochu komplikovaný, no mali by ste to zvládnuť. Viac času by ste mali tráviť so svojim partnerom, ak nie dnes, tak si už teraz naplánujte nejaký program na víkend.

LEV

Po nie najlepšom štarte do nového týždňa sa budú veci postupne zlepšovať. Vďaka priaznivému Mesiacu môžu prísť nové príležitosti na zárobky, nové vedomosti či nejaké iné dobré správy.

PANNA

Panna bude mať náročný utorok, počas ktorého na ňu čakajú mnohé povinnosti. Poriadne si všetko naplánujte, aby ste na nič dôležité nezabudli. Po práci si spravte čas pre seba, potrebujete dobiť baterky.

>>>Princezná Charlotte išla prvýkrát do školy: Hrdá mama Kate zažiarila zosvetlenými vlasmi

VÁHY

V práci sa môže objaviť istý chaos či množstvo povinností. Predovšetkým musíte byť pokojní, aby ste to všetko zvládli s čistou hlavou, len tak sa dajú vyriešiť problémy.

ŠKORPIÓN

Škorpión bude mať podľa Paola Foxa úspešný deň v práci, v ktorom na neho čakajú isté povinnosti, no vďaka dobrému zvládaniu stresových situácii, to zvládnete. Ak so stresom naďalej bojujete, snažte sa mu nepodľahnúť.

STRELEC

Strelci budú mať podľa Paola Foxa deň dobrý na lásku, v najbližších dňoch môžu prísť aj nejaké dobré správy. Ak máte nevyriešené problémy s blízkymi, je čas vziať telefón alebo sa osobne stretnúť a dať to do poriadku. Ste znamením dňa.

KOZOROŽEC

Utorok nebude práve najšťastnejším dňom, no vaši blízki sú vám pripravení pomôcť a podporiť vás vo všetkom, čo robíte. Nezabúdajte na odpočinok, ktorý dnes obzvlášť potrebujete.

>>>Poznáte hlavné mestá európskych štátov? Otestujte sa v krátkom kvíze

VODNÁR

V posledných dňoch ste mali na pleciach toho viac, než ste čakali a právom už cítite únavu. V utorok by ste preto mali myslieť hlavne na seba. Ak sa trápite kvôli láske, Paolo Fox odporúča počkať do októbra.

RYBY

Utorok sa bude pre Ryby vyznačovať hektickým dňom, najmä pokiaľ ide o lásku a medziľudské vzťahy. Venujte väčšiu pozornosť priateľom. Ak túžite po zmene, mohla by prísť nová pracovná ponuka, prípadne nejaké zmeny v práci.