Horoskop na štvrtok 6. februára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na štvrtok 6. februára
  • Znamením dňa sú Ryby

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 6. februára.

BARAN

Dnes by ste mali byť opatrní kvôli nervozite. Napätie nebuche chýbať najmä v práci, keďže máte veľa roboty a málo času. Práve v tomto období si nemôžete dovoliť robiť chyby, čo vás stresuje. Po práci by ste mali viac zrelaxovať.

BÝK

Podľa Paola Foxa by ste dnes mohli spraviť dobrý krok správnym smerom. Zdá sa, že v práci sa vám vo všetkom darí, nemôžete však poľaviť aby ste kolegom nedali príležitosť nájsť vo vašej práci nejakú chybu.

BLÍŽENCI

Dnes by ste mohli podľa Paola Foxa čeliť náročnejším diskusiám, ktoré môžete viesť so svojim partnerom, ak sa to dá, vyhnite sa im. Nie je teraz na to ten správny čas, nakoľko ste veľmi nervózni a nechce prijímať kritiku svojho partnera.

>>>FOTO Twiinska sa vyzliekla pre pánsky magazín: Postavou vyráža dych

RAK

Podľa Paola Foxa prebieha dosť chúlostivé obdobie vášho života. V láske sa snažte byť viac odhodlaní a mať aktívnejší postoj. Zadaní by partnerovi mali dať väčšiu stabilitu a istotu.

LEV

Dnešný deň nebude práve najlepší v oblasti lásky a citov. Musíte byť trpezliví a čakať, kým prejde búrka. Už tento víkend sa do vášho znamenia vrátia Mesiac a Venuša, ktoré poskytnú chvíle intenzívnej radosti. Pri práci buďte opatrní, pracujete príliš tvrdo.

PANNA

V týchto dňoch vás Paola Fox vidí obzvlášť rozrušených a pod stresom. Buďte trpezliví. Na druhej strane však čoskoro dôjde k veľkému uzdraveniu. Predovšetkým v práci musíte niektoré veci vydržať, dôležité rozhodnutia odložte na niekoľko nasledujúcich dní.

VÁHY

Mesiac by dnes mohol spôsobiť nejaké problémy v láske, ale aj v práci. Pozor na oneskorenia, najmä ak spomaľujú realizáciu dôležitého projektu. Vo vašom okolí by mohlo dôjsť k istým konfliktom.

ŠKORPIÓN

Podľa horoskopu Paola Foxa dnes pre vás nie je vhodný čas na lásku. Existuje dostatok napätia, ste zmätení a neviete, ako vyriešiť niektoré problémy. V práci môže dôjsť k nezhode s kolegami.

>>>Poznáte zvieratá na fotkách? Otestujte sa v krátkom kvíze

STRELEC

Láska v tomto období prekvitá, no ak ste v dvoch vzťahoch súčasne, mali by ste s tým prestať. Skôr alebo neskôr by sa vám to nemuselo vyplatiť. V práci pôjde všetko dobre, mohli by ste vyriešiť aj nejaký menší problém.

KOZOROŽEC

Podľa horoskopu Paola Foxa  budú mať dnes Kozorožci vynikajúci deň najmä v láske. Dobre to vyzerá aj pre páry, ktoré boli v kríze, môžu vyriešiť aktuálnu situáciu. V práci ste veľmi kreatívni, no musíte čeliť niekoľkým momentom tlaku.

>>>Poznáte legendárnych slovenských hercov podľa fotky z mladosti?

VODNÁR

Deň, v ktorom sa zotavujete z mnohých hľadísk, najmä v láske. Niekto vás mohol skritizovať, čo zmenilo váš postoj a teraz konečne vidíte budúcnosť s väčším optimizmom. Ak sa vyskytnú prolémy, nájdite riešenia. Hviezdy vám pomôžu, sú na vašej strane.

RYBY

Podľa dnešného horoskopu Paola Foxa bude láska absolútnym protagonistom. Veľmi dobrý deň aj na prácu, kolegovia vám môžu pomôcť s problémymi, budete sa tak cítiť energickejší a sebavedomejší. Ste znamením dňa.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.