Horoskop na štvrtok 25. marca: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Ilustračná foto: Facebook

  • Horoskop na štvrtok 25. marca 2021
  • Znamením dňa je Býk 

    Čo predpovedajú hviezdy na zajtrajší deň pre všetky znamenia zverokruhu? Na našej stránke Peepl.sk vám pravidelne prinášame horoskopy, ktoré odhalia, aký vás čaká deň podľa talianskych astrológov.

 

Nižšie vám ponúkame prehľad toho, aký deň čaká zajtra všetky znamenia.

Horoskop na štvrtok 25. marca: 

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran – Viacerí Barani prežili ťažké obdobie, teraz je v oblasti lásky potrebné vykúpiť sa. V práci sú dobré príležitosti pre tých, ktorí pracujú s ľuďmi. Pozor na súdne spory a právne otázky.

Býk – Spojenia s Kozorožcom a Býkom sú zaujímavé; dnes môžete dostávať neočakávané správy v láske. Pracovné problémy budú vyriešené veľmi skoro: pozitívny deň. Ste znamením dňa.

Blíženci – Piaznivý Mesiac pomôže aj tým, ktorí už neverili v lásku. Túžba po pominuteľnej alebo trvalej láske: je ten pravý čas. V tento deň môžete podať nejakú žiadosť. Od zajtra mierny pokles.

 

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – V dnešnej dobe to nejde tak, ako by ste chceli. Niektoré planéty, ako napríklad Venuša v opozícii, vás nútia byť ostražitými, možno dokonca hádavými. V práci ste povedali všetko, čo ste si mysleli: teraz sa budete musieť zaviazať k vytváraniu nových impulzov.

Lev – Mesiac je stále vo vašom znamení, páry, ktoré sú spolu už nejaký čas, sa teraz môžu zotaviť. V práci sa vedie príliš veľa diskusií, nie je čas na nové investície, ale môžete o tom začať uvažovať.

>>>Vedomostný kvíz s náhodným výberom otázok na stredu: Odpoviete správne?

Panna –  Odteraz do konca mesiaca budú dobré dni pre lásku. V práci nebudú chýbať isté pracovné príležitosti, bohužiaľ zostanú problémy spojené s minulosťou.

 

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – Krízy zvyčajne neprídu náhle, ak sa musíte s niekým rozprávať, urobte to. V práci je potrebné dištancovať sa od tých, ktorí vám chcú ublížiť: Jupiter a Saturn sú priazniví.

Škorpión -Bude to náročný deň, pozornosť venovaná nadmerným konfliktom v láske. V práci budú nové zadania a dôležité úlohy. Z pracovného hľadiska pôjde o dôležitý deň.

Strelec – Tieto dva dni sú pozitívne: nebude chýbať túžba vystúpiť z radu. Napriek ťažkostiam v práci ste presvedčení, že tí, ktorí na niečo čakajú, dostanú odpoveď v priebehu nasledujúcich mesiacov.

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – Blížite sa do dôležitého obdobia, páry však musia byť opatrné. V práci nezačínajte projekty, ktoré môžu byť problematické.

Vodnár – Mesiac v opozícii nepomáha, naopak vytvára kontrasty. V práci bude lepšie venovať pozornosť výdavkom. Nezabudnite, že Urán je v opozícii a mali by ste urobiť nejaké zmeny.

Ryby – Ak sa zrodí vzťah, nevzdávajte sa ho; potrebujete morálnu podporu alebo zmierenie. V práci nechajte tieto hodiny radšej voľne plynúť, dobre skontrolujte každý kontakt.

Zdroj: Corriere della Citta