Horoskop na štvrtok 16. mája: Láska praje hneď niekoľkým znameniam

  • Horoskop na štvrtok 16. mája
  • Znamením dňa je Blíženec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na štvrtok 16. mája

BARAN

Trochu nervózny deň, počas ktorého môžete kedykoľvek “vybuchnúť”. Skúste si radšej zahryznúť do jazyka a vyhnite sa diskusiám, neskôr by ste to totiž mohli ľutovať. V láske pokračuje všetko tak, ako má.

BÝK

Ak budete stále trvať na tom, že chcete robiť všetko sami, na konci sa budete cítiť unavení a bez energie. V týchto dňoch potrebujete viac pokoja, dokonca aj vo svojich pocitoch.

BLÍŽENCI

V porovnaní s predchádzajúcimi dňami to dnes bude rozhodne lepšie. Hviezdy na vás začínajú pozerať so sympatiami, najmä čo sa týka citovej oblasti. Ak ste pred nejakým časom ukončili vzťah, konečne sa vám podarí násjť úsmev. Ste znamením dňa.

Ktoré znamenia sú najhoršie a ktoré najlepšie? Pozrite si rebríček všetkých znamení

RAK

V tento deň sa cítite rozuršení a vystresovaní, a to nielen v práci, ale aj vo vašom osobnom a citovom živote. Namiesto toho, aby ste sa uzavreli do seba, mali by ste sa snažiť o všetkom porozprávať s vašimi najbližšími.

LEV

Vo štvrtok budete musieť byť  veľmi trpezliví. Pravdepodobne nejaké odpovede, na ktoré čakáte, neprišli, čo môže znamenať, že to nebolo také úprimné, ako ste si spočiatku mysleli.

PANNA

Veľmi pekný deň na lásku a city. Ak v poslednej dobre došlo k nejakým nedorozumeniam, môžete to určite napraviť. Mali by ste sa pokúsiť rozšíriť svoj okruh priateľov, aby ste neboli až takým introvertom.

VÁHY

Dnes môžete viesť isté úvahy, či ste urobili v niečom nejaké chyby, prípadne, ktoré z nich by ste už vo vašom živote nemali zopakovať. Skúste preskúmať niektoré situácie v správaní, najmä v súkromnej sfére.

ŠKORPIÓN

Nervózny a pochmúrny deň, v ktorom by ste sa mohli ľahko nahnevať na vášho partnera alebo na kolegov v práci. V profesionálnej oblasti sa snažíte niečo zmeniť.

 Hodíte sa k vášmu partnerovi? Tieto znamenia sú pre vás veľkou výhrou

STRELEC

Deň, v ktorom by sa nemali objaviť problémy, no nemôžete byť na všetko sami. Musíte aj niečo obetovať a určiť si priority. Pokiaľ ide o city, skúste pochopiť, čo vlastne chcete.

KOZOROŽEC

Štvrtok bude trochu tlmený, dokonca aj čo sa týka fyzickej úrovne. Snažte sa vyhnúť veľkej námahe a preťaženiu v práci. Tí, čo zažili sklamanie v citovej oblasti, sú pripravení urobiť hrubú čiaru a vymazať minulosť zo svojho života.

VODNÁR

Už nejaký čas sa váš život mení, najmä v oblasti medziľudských vzťahom a citov. Niektorí ľudia sa vám vzdialili, od iných ste sa vzdialili vy. Môže za to rušivý účinok Uránu, ktorý mení váš život ako v citovej oblasti, tak aj v profesionálnej.

RYBY

Čaká vás pozitívny deň ako v profesionálnom živote, tak aj v citoch. Ste vo fáze zotavenia, využite príležitosť na osvieženie svojho života a sebaúcty.