Horoskop na stredu 4. decembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

horoskop

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na stredu 4. decembra
  • Znamením dňa je Kozorožec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na stredu 4. decembra.

BARAN

Podľa horoskopu Paola Foxa bude v stredu naozaj ťažký deň. Už neviete, komu skutočne veriť, pretože v práci aj doma sa zhromaždilo množstvo vecí, ktoré vás znepokojujú. Všetko sa zmení, keď sa vráti spokojnosť, buďte trpezliví.

BÝK

Streda bude pre vás dobrý deň, dokážete sa zbaviť negativity a premeniť ju na optimizmus, čo vám zlepší deň. Láska bola v posledných týždňoch trochu nestabilná, no vráti sa vo veľkom štýle. So svojim partnerom môžete prežiť veľmi pekné chvíle.

BLÍŽENCI

Tieto dni sú pre vás trochu ťažké, pretože rozmýšľate nad niekoľkými ekonomickými otázkami. Nemôžete minúť viac, ako je určitá hranica, napriek tomu máte na krku sériu splátok a platieb. Počkajte na piatok, bude to určite lepšie.

>>>Jedna z vojvodkýň je vraj tehotná: Oznámi palác krásnu správu na Vianoce?

RAK

Nervozita posledných dní skončila a konečne sa cítite oveľa lepšie, pokiaľ ide o náladu. Mali by ste však znova hovoriť o pocitoch, ktoré zostali mimo vašich priorít. Musíte sa rozhodnúť, čo je pre vás dôležité.

LEV

Podľa Paola Foxa vás už minula búrka a počas dňa tak môžete obnoviť pozitívne pocity. Zbavte sa všetkej nahromadenej nervozity, ideálne by bolo stretnutie s priateľmi či večera s osobou, na ktorej vám záleží.

PANNA

Horoskop Paola Foxa vám v stredu odporúča lepšie zvážiť slová. V partnerskom vzťahu by mohlo vzniknúť isté napätie, ste unavení a nervózni, musíte si preto dávať pozor na vaše reakcie. Odporúča sa neviesť vážne diskusie.

VÁHY

Po období veľkého stresu konečne prežijete deň uzdravenia. Mohli by ste dostať nejaké dobré správy, najmä pokiaľ ide o prácu  a vašu finančnú stabilitu. Aj v láske sa situácia konečne zlepšuje, stojí pri vás Venuša.

>>>Svätá Barbora je spájaná s mnohými pranostikami: Otestujte sa v kvíze, či ich poznáte

ŠKORPIÓN

Streda bude skutočne pozitívnym dňom pre vaše znamenie. Zažijete príjemné a dôležité okamihy, takže sa neznepokojujte a buďte optimistickejší. V práci by ste mohli získať nové kontakty a spoluprácu, ktorú čo najviac využite. Dokonca sa aj láska konečne zlepšuje a dáva vám veľkú spokojnosť.

STRELEC

Horoskop Paola Foxa predpovedá pre vaše znamenie pohodový deň, pričom sa vám hlavou bude preháňať veľa myšlienok. Pokúste sa zostať v pokoji a odložiť dôležité rozhodnutia na neskôr. V láske sa vyhýbajte diskusiám, takže niekedy je lepšie nehovoriť, čo si skutočne myslíte, aby ste zachovali pokoj.

KOZOROŽEC

Skutočne pozitívny deň pre vaše znamenie vďaka závideniahodnému astrálnemu usporiadaniu. Okrem toho k vám prišiel Jupiter, takže sa odvážite na viac vecí. Ak nastanú nepredvídané okolnosti, budú pozitívne. Platí to pre vaše financie aj pre lásku: slobodní môžu stretnúť niekoho zaujímavého. Stabilné páry znovu objavia pokoj. Ste znamením dňa.

>>>Ako dobre poznáte advent? Otestujte sa v krátkom kvíze

VODNÁR

Horoskop Paola Foxa predpovedá skutočne pozitívny deň lásky. Máte na svojej strane ochranu Venuše. Tí, ktorí sú slobodní, by mohli absolvovať nové a plodné stretnutia, alebo venovať pozornosť financiám: niektoré neočakávané výdavky by vás mohli zaskočiť.

RYBY

Horoskop Paola Foxa pre vaše znamenie predpovedá skôr pozitívny deň s mnohými dobrými správami. V skutočnosti ste konečne pokojnejší a po zložitom období ste našli úsmev. Obnovte teda túžbu byť v spoločnosti iných. V láske sa veci po období krízy zlepšia a znovu objavíte vášeň.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.