Horoskop na stredu 20. marca: Niekoľko znamení nebude mať najlepší deň

  • Horoskop na stredu 20. marca
  • Znamením dňa je Rak
  • Nie príliš ideálny deň budú mať Strelci

Každý jeden z nás už určite aspoň raz čítal horoskop pre svoje znamenie, či už na daný deň, týždeň, mesiac či dokonca rok. Samozrejme, že treba ho brať s nadhľadom, no aspoň čiastočná spojitosť medzi hviezdami a našou osobou určite existuje.

Horoskop na stredu 20. marca:

BARAN

Dnes je ideálny deň na niečo dobré. Nebojte sa premýšľať o vašej budúcnosti, práve naopak. Prišiel čas na zmenu a napredovanie.

BÝK

Čaká vás nepríjemný deň či už v práci alebo doma. Snažte sa konať s rozvahou a neunáhlite sa, aby ste sa následne zbytočne nedostali do konfliktov. Nestojí vám to za to.

BLÍŽENEC

Streda bude pre vás pokojná. Ste pripravení na radikálnu zmenu, nad ktorou ste už premýšľali dlhšie, no teraz vás fascinuje ešte viac ako inokedy.

RAK

Dnes môžete všetkým ukázať, aký máte krásny úsmev. Okrem toho práve Raci sú znamením dňa! Budete sa cítiť šťastní a spokojní, možno vás bude doma čakať aj nejaké prekvapenie od partnera.

LEV

Ráno sa vám stala istá nepríjemnosť, ktorá vám pokazila náladu. Snažte sa z hlboka dýchať a skúste sa od toho odosobniť. Zlá nálada môže narušiť atmosféru v práci.

Prečítajte si tiež: Tomu sa povie nápad: Mladík vyrába zo starých pneumatík krásne peliešky pre zvieratá

PANNA

Nebudete mať úplne ideálny deň. Budú vás prenasledovať pochmúrne myšlienky, čo nemusí mať dobrý vplyv na vašu psychiku. Pozitívom aspoň je, že v práci sa vám dnes bude celkom dariť.

VÁHY

Dnes ste trochu zmätení a mrzutí. Ak ste alergikom, možno to bude práve začínajúcou sa jarou a peľom, ktorý vám bude znepríjemňovať deň.

ŠKORPIÓN

Milí Škorpióni, dnes vás čaká veľmi spokojný deň. Váš milostný vzťah napreduje, z čoho máte obrovskú radosť a ovplyvní to aj vašu celkovú náladu. Partner si je toho vedomý a tak sa možno dočkáte aj nejakého prekvapenia.

STRELEC

Streda sa ideálne nezačala a je dosť možné, že sa skončí ešte horšie. Nesnažte sa byť príliš pesimistický a čo najskôr sa zbavte zlých myšlienok.

KOZOROŽEC

Kozoržcom sa dnes bude dariť v láske. Ak ste slobodní, mohol  by to byť perfektný deň na vyjadrenie vašich pocitov a možno aj niekoho zaujímavého stretnete. Zadaní prežijú príjemný deň s partnerom.

Prečítajte si tiež: Dokážete priradiť najväčšie slovenské hity k ich autorom? Otestujte sa v našom kvíze!

VODNÁR

Práve dnes ste zistili, že vám niekto z vášho okolia klamal a urobil to dokonca viackrát. Už nie ste ochotní predstierať, že je všetko v poriadku a radšej s touto osobou ukončite kontakt.

RYBY

Dnešný deň bude pre Ryby bezfarebný. Vo vašom živote je totiž akýsi pochmúrny prvok, ktorý vám kazí váš pestrý pohľad na svet. Snažte sa zmierniť napätie, aby ste sa necítili ešte horšie.