Horoskop na stredu 2. decembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na stredu 2. decembra 2020
  • Znamením dňa je Baran

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na stredu 2. decembra:

Baran – Dobrá správa: Deň bude pokojný bez zbytočného napätia.  Teraz sa cítite oveľa lepšie a chcete pokračovať vo všetkých svojich cieľoch viac ako nikdy predtým. Môže prísť aj zotavenie v láske, dobré správy prídu čoskoro. Ste znamením dňa.

Býk – Trochu zvláštny deň, radšej sa vyvarujte zbytočných diskusií. Zachovajte pokoj a zbytočne sa neuponáhľajte. Ale predovšetkým buďte v láske opatrní: snažte sa nebyť hádaví a nevrlí. Prídu lepšie dni.

>>>Ako dobre poznáte advent? Otestujte sa v adventnom kvíze

Blíženci – Pozitívny deň pre oblasť lásky, hviezdy prajú novým stretnutiam. Nestrácajte však čas so vzdialenou osobou, ktorá si vás nezaslúži. Ak ste zamilovaní a veríte, že ten človek je pre vás ten pravý, potom je čas rozmýšľať nad plánmi do budúcnosti.

Rak – Pozitívny deň, prajú vám hviezdy. V niektorých veciach budete viac nápomocní.

Lev – Vo vzduchu je cítiť nervozitu a napätie: pokúste sa zostať pokojný a pred istým rozhodnutím si urobte čas, najmä ak musíte podpísať zmluvu.

Panna – Dobrá správa v oblasti lásky, deň bude priať stretnutiam. V práci sa snažte byť v pokoji a naplánujte si, čo chcete robiť.

Váhy –  Pár problémov v láske, nie ste veľmi trpezliví a mohli by ste sa rozzúriť. Venuša je však pozitívna, ale nemáte veľkú chuť na nové dobrodružstvá v citovej oblati.

Škorpión – Môžete byť veľmi nervózni a nevrlí: snažte sa vyhnúť hádkam a polemikám. Počítajte do 10 a nekonajte impulzívne: zachovajte kľud. Aj v citovej sfére je situácia trochu tlmená, ale buďte pokojný, pretože všetko sa čoskoro vyrieši.

Strelec – Dobrý deň pre oblasť lásky a vzťahov, slobodní sa môžu s niekým novým zoznámiť. Nastal čas pochopiť, ktoré vzťahy stoja skutočne za to. Výber je na vás.

Kozorožec – Budete trochu nervózni: radšej nechajte veci pomaly plynúť.  V práci buďte pokojní, pretože do konca roka budete pravdepodobne musieť urobiť dôležitú voľbu. No láska večer sľubuje zaujímavé chvíle.

Vodnár –  Pozitívny deň pre lásku: zamestnajte sa, ak je tu niekto, kto vás zaujíma. V práci môžete urobiť niečo pre zlepšenie svojej finančnej situácie.

Ryby – Pozitívny deň, využite ho čo najlepšie. Správajte sa dobre k svojmu partnerovi, musíte posilniť pár a svoju sebaúctu.