Horoskop na sobotu 21. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na sobotu 21. novembra 2020
  • Znamením dňa sú Ryby

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na sobotu 21. novembra:

Baran – Snažte sa vyhnúť hádkam v láske, ktoré sa v dnešnej dobe ťažko riešia. V práci nechcete ísť proti všetkým, ale nebojte sa: napätie bude vyriešené do dvoch mesiacov.

Býk – Trochu zvláštne dni v láske, existuje príliš veľa konfliktov. V práci sú uprednostňované kreatívne nápady, ale musíte konať okamžite. Chúlostivá fáza z finančného hľadiska sa začne v januári.

>>>Online pexeso s fotkami zo seriálu Sestričky: Nájdete dvojice do 30 sekúnd?

Blíženci – V láske sa môžu vyskytnúť problémy, predovšetkým s osobou narodenou v znamení Škorpióna. V práci je Mesiac priaznivý: čo môžete, urobte dnes, neodkladajte na zajtra.

Rak – Vo vzťahu mohlo byť už pár dní veľké či menšie napätie. Odteraz sa všetko môže meniť. V práci by ste mali myslieť viac na to, čo by ste chceli robiť v budúcnosti.

Lev – Sobota bude zvláštnym dňom z pohľadu citov: je lepšie odložiť diskusie na nedeľu. V práci je Mesiac v opozícii: buďte trpezliví a všímajte si detaily, nenechajte si ich ujsť.

Panna – Ak máte nejakú otázku ku vzťahu, urobte to v sobotu, nie na ďalší deň. V práci je situácia celkovo pozitívna, ale vy ste veľmi znepokojení. Možno vás desí budúcnosť a chcete mať istoty.

Váhy – Dobrá správa pre lásku: Mesiac je stále vo vašom znamení a randenie je uprednostňované. V práci sa skúste zamerať na detaily, ktoré by mohli ohroziť podnikanie.

Škorpión – Nastal čas žiť naplno láskou, hviezdy sú vám naklonené. Čo sa týka práce, živnostníci môžu mať nejaké finančné problémy.

Strelec – Mesiac aj Slnko sú zaujímavom postavení, ak hľadáte riešenia v láske, sobota bude na to vhodný deň. V práci prichádza niečo nové najmä pre tých, ktorí museli zatvoriť alebo zrušiť živnosť.

Kozorožec – Obdobie menších konfliktov v láske, no nebojte sa, zlepšenie príde čoskoro. V práci môžete vyskúšať veci, ktoré ste nikdy neurobili. Nastal čas vydať sa novými cestami.

>>>Tieto 4 vianočné stromčeky budú v roku 2020 trendy: Inšpirujte sa výzdobou

Vodnár – Slnko je opäť priaznivé, ale možno budete musieť čeliť prekážke, dokonca aj v láske. V práci máte veľa povinností a kvôli tomu sa cítite neisto. Máte finančné problémy.

Ryby – Tranzit Mesiaca sa v nedeľu stane aktívnym, Venuša bude priaznivá: vynikajúca správa pre lásku. Zaujímavé príležitosti pre živnostníkov. Ste znamením dňa.