Horoskop na pondelok 5. augusta: Niekto má na obzore veľmi dôležité obdobie

  • Horoskop na pondelok 5. augusta
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na pondelok 5. augusta.

BARAN

Využite tieto dni, aj keď sa cítite unavení. V láske sa tí, čo sa narodili pod týmto znamením, dostali do obdobia veľkých objavov. Vo všeobecnosti žijete takmer dobrodružné obdobie s nepredvídateľnými dôsledkami.

BÝK

Týždeň, ktorý začína, je plný úvah, ale bude tiež únavný a nepresvedčivý. Podľa Paula Foxa bude táto situácia trvať celú prvú časť augusta kvôli mnohým povinnostiam, ktoré máte. V láske je potrebná opatrnosť.

BLÍŽENCI

Podľa astrológa Paula Foxa sa v práci vyskytnú ďalšie blokády, pozitívnym aspektom však bude zotavenie sa v sentimentálnom fronte. V skutočnosti je v láske určitá mimoriadna sila.

>>>Meghan Markle oslavuje narodeniny: Harry jej verejne vyznal lásku

RAK

Horoskop Paola Foxa pre Rakov naznačuje, že váš deň by mohol byť viac zmätený ako obvykle. Aktuálne prežívate obdobie, kedy nemusí ísť všetko presne podľa vašich predstáv. Musíte to vydržať.

LEV

Lev prežíva veľmi dobré obdobie a črtajú sa mu ďalšie pozitívne dni. Vzhľadom na oslavu niečoho dôležitého, bude piatok a sobota užitočnými dňami, hlavne čo sa týka citov. Plánujte si program už teraz.

PANNA

Paolo Fox zdôrazňuje prítomnosť sporov, ktoré v tomto období určite nechýbajú, ale ich podstata sa teraz trochu zmení. Máte na obzore veľmi dôležité obdobie. Zaujímavé dni sú okolo polovice týždňa.

VÁHY

Začiatok týždňa majú Váhy na svojej strane Venušu a Mesiac. Prvé dva dni v týždni budú skutočne „silné“, na rozdiel od toho, čo sa nedávno stalo, keď ste čelili mnohým problémom. Dnes ste znamením dňa.

>>>Horoskop lásky na august od Paola Foxa: Ktoré znamenia budú mať krásny mesiac?

ŠKORPIÓN

Ak ste ešte neboli na dovolenke, je čas to zmeniť. Musíte prestať aspoň na pár dní myslieť na prácu, skutočne to už potrebujete. V láske boli ťažké dni, dokonca aj pre niektoré zrady. Páry prechádzajú obzvlášť stresujúcim obdobím.

STRELEC

Podľa Paola Foxa je toto obdobie charakterizované veľkou silou a predpokladá sa, že medzi piatkom a sobotou prídu pozitívne dni. Čo sa týka citov, môžete ponúknuť oveľa viac, len sa toho nesmiete báť.

KOZOROŽEC

Podľa predpovedi Paola Foxa bude začiatok týždňa plný skvelých úvah. Pokiaľ ide o city, v priebhu 48 hodín sa môže objaviť istý zmätok či spory, ktoré sa ťahajú už od júla.

Sledujte nás aj na INSTAGRAME >>>TU<<<

VODNÁR

Nebude to ľahký týždeň. V pondelok Paolo Fox naznačuje deň, v ktorom budú tí, ktorí sa narodili pod týmto znamením, viac vzpurní ako kedykoľvek predtým. Existuje však obdobie veľkého duševného zmätku, ktoré nebude na vás dobre vplývať.

RYBY

Pondelok bude v práci pozitívny deň a v tejto súvislosti známy astrológ naznačuje blížiacu sa jeseň ako ideálne obdobie na začatie nových projektov. Vo všeobecnosti budete mať dnes dobrý deň.