Horoskop na pondelok 30. marca: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Fotokoláž peepl.sk, Foto: Instagram

  • Horoskop na pondelok 30. marca
  • Znamením dňa je Vodnár

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na pondelok 30. marca:

Baran – Paolo Fox predpovedná pozitívny deň, počas ktorého budete mať túžbu niečo zmeniť. Obzvlášť dobré vzťahy s Blížencami. Dajte si pozor na stres.

Býk – Ak sa nachádzate vo vzťahu, ktorý nie je úplne jasný, mali by ste popremýšať, či to má zmysel. V práci by sa mohli vytvoriť isté zlepšenia.

>>>Slovensko zasiahne silnejší vietor: Pre tieto okresy platia výstrahy

Blíženci – Podľa Paola Foxa vás čaká pozitívny deň. Láska je na tom dobre, no od apríla to bude ešte lepšie. V práci môžu prísť isté odpovede na niektoré otázky.

Rak – Prežívate veľmi stresujúce obdobie, musíte sa viac uvoľniť. V láske sú veci lepšie, Mesiac bude čoskoro vo vašom znamení. V práci je možné vyriešiť niektoré problémy.

Lev – Láska bola v poslednom období dosť komplikovaná. Aj keď sa teraz veci zlepšujú, môžete sa rozhodnúť  nefungujúci vzťah ukončiť. Práca na tom nie je uspokojivo, ste dosť znudení.

Panna – V tento deň musíte viac relaxovať. Láska sa zlepšuje. Môžete sa však aj rozhodnúť, že nebudete pokračovať vo vzťahu, ktorý nestojí za to.

Váhy – Paolo Fox predpovedá zlepšenie v láske, dokonca aj pre tých, ktorí prežili náročnejšie obdobie. V práci môžete využiť dobré príležitosti.

Škorpión – Marec bol pre mnohé páry ťažkým mesiacom. Niekoľko vzťahov môže teraz prekonať moment krízy a ešte viac sa k sebe priblížiť. V práci ste skeptickí.

Strelec – V láske potrebujete viac pozornosti, ktorú dávate najavo aj vášmu partnerovi. Ak však vzťah dobre nefunguje, možno to nie je to, čo by ste skutočne chceli. Od polovice apríla zlepšenie v práci.

>>>Viete určiť len podľa názvu, o aké ide zviera? Otestujte sa v kvíze (II.)

Kozorožec – Máte veľa povinností a tak sa teraz cítite unavení. V láske sa situácia stáva priaznivejšou, pociťujete pekné emócie.

Vodnár – Na vašej strane máte Mars a Mesiac, čo na vás pôsobí veľmi dobre. Priaznivý deň aj na prácu, kde môže byť niečo nové. Ste znamením dňa.

Ryby – Láska sa zdá byť dobrá iba pre tých, ktorí sú v pevnom vzťahu, ostatní sú plný pochybností. V práci sa naskytnú dobré príležitosti pre tých, ktorí čelia zmenám.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.