Horoskop na piatok 6. decembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

karty, veštenie

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na piatok 6. decembra
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na piatok 6. decembra.

BARAN

Podľa horoskopu Paola Foxa potrebujete pokoj: v poslednej dobe ste prežívali veľa kontrastov, ktoré vás vyčerpali. Žiadne ďalšie problémy by však nemali  byť, musíte ale nájsť alternatívu k istým veciam. Vyhýbajte sa vážnym diskusiám.

BÝK

Túžba po láske sa vracia, ale niekedy je vaša hlava plná pochybností a to prináša následky, ktoré by mohli ovplyvniť ľudí okolo vás. Snažte sa veľmi to neriešiť, pretože v najbližších dňoch to bude lepšie: nepokazte všetko kvôli zlým slovám.

BLÍŽENCI

Podľa predpovedi Paula Foxa by ste si mali vziať pauzu či oddych, nakoľko by vás mohli všetky vaše myšlienky a problémy prenasledovať. Črtajú sa niektoré ťažšie situácie, ktorým by ste mali čeliť, ak nezmeníte stratégiu. Mali by ste sa viac venovať láske a vášmu partnerovi, ale aj tu je potrebná opatrnosť.

>>>Nezabudli ste na základné učivo zo slovenského jazyka? Otestuje sa v krátkom kvíze

RAK

Rakov čaká v piatok nervózny deň. Snažte sa byť opatrní v láske, hlavne ak sú v ňom isté problémy. V nasledujúcich dňoch by ste mali viac premýšľať o vašich citoch a o tom, čo vlastne chcete.

LEV

Dnes sa Levom črtá veľmi dobrý deň, ktorý by ste mali prežiť čo najlepšie. Využite ho na vybudovanie niečoho, čo sa stane v najbližších dňoch stredobodom vašich záujmov. V láske sa vám darí, pociťujete veľké uspokojenie. Ste znamením dňa.

PANNA

Dnes je pre Panny pozitívny deň, v ktorom budete môcť získať dobré výsledky, keďže prežívate priaznivé obdobie. Aktuálne nepociťujete ani žiadne pochybnosti, všetko je tak, ako má byť.

>>>Exfarmár Miro prezradil, ako sa mu darí: S peniazmi z výhry má ešte nejaké plány

VÁHY

Pokiaľ ide o znamenie Váh, toto je obdobie, v ktorom vás žiadna zmena nevystraší, skôr je to to, čo hľadáte. Lepšie časy sú však ešte len pred vami, na dobré dni v láske si musíte počkať  na víkend.

ŠKORPIÓN

Podľa Paola Foxa by ste mali byť v piatok obozretní v sentimentálej sfére, najmä ak riešite dva vzťahy súčasne, prípadne ak váš vzťah nie je úplne ideálny. Existujú určité napätia a problémy, ktoré by bolo treba vyriešiť.

STRELEC

Mali by ste sa pokúsiť dohnať stratený čas v citovej sfére: láska v poslednej dobe nebola na svojom vrchole, prebiehajú diskusie a napätie, ktoré teraz treba vyriešiť. Snažte sa neprenášať stres z profesionálnych a pracovných otázok do vzťahu.

>>>Viete podľa mena určiť, akému športu sa venujú slovenskí športovci? Otestujte sa v kvíze

KOZOROŽEC

Čo sa týka znamenia Kozorožca, pôjde o nervózny deň, v ktorom by ste mohli ľahko explodovať, či už na pracovisku alebo v osobnom živote. Aj v láske je búrka kvôli vašej nervozite. Snažte sa to nepreháňať.

VODNÁR

Vaša túžba po slobode je v týchto dňoch ohromujúca a to by mohlo spôsobiť konflikty s ľuďmi okolo vás. Nechcete záväzky, ale to niekedy odporuje situácii, ktorú prežívate. Snažte sa venovať pozornosť tomu, čo robíte, ste trochu rozptyľovaní.

RYBY

Hoci ide pre Ryby o pozitívne obdobie, ešte stále existujú niektoré tiene v sentimentálnej sfére, a to najmä u tých, ktorí zažili krízu v posledných niekoľkých mesiacoch. Pozrite sa na to s otvorenými očami, je čas zložiť si ružové okuliare.