Horoskop na nedeľu 18. augusta: Tieto znamenia budú mať deň vhodný na lásku

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na nedeľu 18. augusta
  • Znamením dňa je Baran

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na nedeľu 18. augusta.

BARAN

Dnes bude pre Baranov veľmi pozitívny deň, najmä v citovej oblasti. V láske by ste mohli viesť rozhovory, ktorými by ste vyriešili vaše prípadné problémy. Aj nové vzťahy sú v tomto období silné. Ste znamením dňa.

BÝK

Nachádzate sa v období stresu a skúšok. Môžete však dostať dobrú spätnú väzbu v oblasti práce či štúdia. Črtá sa vám tiež dobrá fyzická kondícia, no nesmiete dlho ponocovať.

BLÍŽENCI

Blíženci sú veľmi zvedaví ľudia, čo sa odráža aj v tom, ako prežívajú svoju lásku. Fascinujú vás príbehy, ktoré nie sú úplne odhalené. V práci sa musíte snažiť, aby ste neprišli o vaše predchádzajúce úspechy.

>>>Je to prezradené: Syn Harryho a Meghan má vraj ryšavé vlasy po otcovi

RAK

Prežívate náročné obdobie. Ste uväznení v situáciách, ktoré vám neumožňujú cítiť sa pohodlne. V láske by sa mohli vyskytnúť problémy, ktoré sa už niekoľko týždňov s vami ťahajú.

LEV

Priaznivé postavenie hviezd vám dáva ešte väčšiu silu. Pozornosť by ste mali venovať predovšetkým práci a financiám. Môžete na niečo pozabudnúť, prípadne sa vám nakopia zbytočne výdavky. Neinvestujte do ničoho, čím si nie ste úplne istí.

PANNA

Láska a city sú nepredvídateľné a nesmiete sa ich báť. Dobré obdobie pre páry, ktoré sú spolu už dlhšie. Ešte lepšie sa to črtá pre jednotlivcov, ktorí sú už dlhšiu dobu sami. Láska je možno niekde za rohom.

VÁHY

V tomto období je pre vás láska komplikovaná. Vyskytujú sa nejaké veľké či menšie problémy. Možno ide len o nedorozumenie a možno by bolo dobré pozrieť sa na to s odstupom času.

>>>Poznáte základné fakty o Slovensku? Otestujte sa v našom kvíze

ŠKORPIÓN

Čaká vás ťažká nedeľa. Existujú obavy v rôznych oblastiach, prípadne môžete trpieť nejakou sezónnou chorobou či malátnosťou. Môže sa vyskytnúť aj nedorozumenie v láske.

STRELEC

Ľudia narodení v znamení Strelca majú priaznivé obdobie v oblasti lásky. Ak ste slobodní, toto je ten správny čas. Dávajte si však pozor na dva vzťahy súčasne, nemuselo by sa vám to vyplatiť.

KOZOROŽEC

Aby ste si mohli užiť druhú polovicu júna, mali by ste zahodiť spomienky a zabudnúť na to, čo už bolo. Pokúste sa pochopiť lepšie prítomnosť. Láska je po každej stránke určite komplikovaná.

>>>Kate a kráľovná Alžbeta majú rovnaké nevyliečiteľné ochorenie: Toto im strpčuje život

VODNÁR

Ťažké obdobie pre Vodnára. Prežívate veľa stresu a napätia, pričom sú problémy aj vo vzťahu k ostatným, v niektorých prípadoch aj v zdraví. Osobitnú pozornosť treba venovať peniazom.

RYBY

V tomto momente vás hviezdy tlačia k láske. Nastal čas vyriešiť zostávajúce otázky, emócie a vaše problémy. Ak niečo nie je v poriadku, skúste to napraviť.