Hnus a špina! Tak TU by ste rozhodne nechceli žiť: Zdesení študenti zverejnili fotky svojich intrákov!

Hnus a špina! Tak TU by ste rozhodne nechceli žiť: Zdesení študenti zverejnili fotky svojich intrákov!

Opäť raz nastal čas, keď sa nádejní študenti sťahujú do svojich nových domovov, ktorými by mali byť práve intráky. Asi ani netreba spomínať, že tieto študentské ubytovne sa neraz nedajú ani nazvať domovom. Smutno pravdivé historky o stiesnených, zaplesnených a až hnijúcich izbách tak každoročne kolujú internetom. A veru z tých fotografií vám bude minimálne na zaplakanie.

Je verejne známe, že od týchto školských ubytovní nemožno veľa očakávať. No neraz sa stáva, že nový podnájomník tŕpne a ostošesť sa modlí, aby za dverami svojej budúcej internátnej izby nenašiel hororový úkaz. No bohužiaľ aj tento rok sa v takejto nezávideniahodnej situácií ocitli noví obyvatelia  študentského domova Starohájska 4.

Okrem starých a ošarpaných miestností na každom kroku číhajú nebezpečné plesne a zašlá špina. Zo spomínaných fotiek sa až dvíha žalúdok a nie sa ešte v tomto zdraviu škodlivom prostredí učiť a spať.

Veru sa nečudujeme, že čoraz viac študentov vyhľadáva práve privát. No na druhej strane je toto nevľúdne prostredie po odstránení plesní dobrou možnosťou pre sebarealizáciu a zveľadenie svojich zútulňovacich schopností.

Stretli ste sa aj vy s niečim takým?

Zdroj/ Foto: Facebook