Herca († 30) známeho zo ságy Twilight našli aj s priateľkou mŕtvych. Pitva ukázala, čo sa stalo

Foto: pixabay.com

Koncom mája fanúšikov Twilightu zasiahla smutná správa o smrti herca Gregoryho Tyreeho Boycea († 30). Spolu s jeho priateľkou ich v byte v Las Vegas našiel hercov bratranec. Pitva po troch týždňoch ukázala príčinu úmrtia. 

 

Gregory Tyree Boyce († 30) a jeho priateľka Natalie Adepoju († 27) zomreli na neúmyselné predávkovanie fentanylom a kokaínom.

To, že sa niečo deje, si všimol Gregoryho bratranec, keď uvidel, že hercove auto je stále pre domom, pričom v tom čase sa mal nachádzať v Los Angeles so svojou 10-ročnou dcérou. Vošiel dnu a oboch našiel mŕtvych, uviedol zahraničný portál E!online.

Mladý herec Gregory Tyree Boyce stvárnil postavu Tylera Crowleyho, ktorý v prvom diely ságy Twilight z roku 2008, takmer autom narazil do hlavnej hrdinky Belly (Kirsten Stewart), no upír Edward (Robert Pattinson) ju zachránil.

Ďalšie významné herecké úlohy však Gregory nestvárnil.

Foto: Instagram

View this post on Instagram

I am truly saddened to hear that Gregory Tyree Boyce (Tyler Crowley) and his beautiful girlfriend Natalie Adepoju passed May 13th 😔 This is so shocking! I send love to both of their families and friends, I hope you both are at peace and now with the angels 🤍😔⠀ ⠀ I'm not going to put my username on this picture as out of respect this isn't about me or my edits 🤍 anyone can use this image if you wish to use on your page to share and show your respects to these two beautiful human beings 🤍 ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ #GregoryTyreeBoyce #NatalieAdepoju #twilight #twilightfandom #twilightbreakingdawnpart2 #twilightnewmoon #twilightbreakingdawnpart1 #twilighteclipse

A post shared by 𝑭𝒐𝒓𝒆𝒗𝒆𝒓. (@theworldofforks) on

eonline.com, Instagram, YouTube