Aneta Parišková dostala dobré správy k liečbe: Skvelý darček k narodeninám

Foto: Instagram

Moderátorka Aneta Parišková v súčasnosti bojuje so zákernou rakovinou a podstupuje chemoterapiu. V utorok 26. mája oslavovala svoje 47 narodeniny, za ktoré je napriek chorobe veľmi vďačná.

„Moja slávnostná narodeninová večera je pripravená. Rezance s tvarohom, kompót a priamo do žily sa nalievam chemo-džúsom,” začína jej status na instagramovom profile, v ktorom uviedla aj radostnú správu, že jej telo zareagovalo dobre na prvú chemoterapiu a nádor sa začal zmenšovať.

Ako ďalej uvádza Aneta, rakovina nezasiahla kostnú dreň a to je už veľký dôvod na oslavu.

„Je to taká neštandardná oslava mojich narodenín, ale aj vďaka nej verím, že budem oslavovať aj mnohé ďalšie svoje narodeniny,” uviedla Aneta.

My jej tiež prajeme všetko dobré a hlavne veľa zdravia.

View this post on Instagram

Moja slávnostná narodeninová večera je pripravená😀 Rezance s tvarohom, kompót a priamo do žily sa nalievam chemo-džúsom😀 Je to taká neštandardná oslava mojich narodenín, ale aj vďaka nej verím, že budem oslavovať aj mnohé ďalšie svoje narodeniny😀 Dostala som dnes aj krásne darčeky: Správu, že moje telo dobre zareagovalo na prvú chemoterapiu a nádor sa začal zmenšovať🙏🍀 Takze teraz táto ďalšia chemo može byť silnejšia. A nemám zasiahnutú kostnú dreň😀 Hurá, oslavujem!!!😀 Navyše mám krásny pocit z vašich gratulácii.😘Ďakujem vám za každú jednu. Veľmi si to vážim a teším sa❤️ #birthday #narodeniny #tvjoj #anetapariskova #moderatorka #spravodajstvo #news #rakovina #cancer #chemotherapy #happy #dakujem

A post shared by Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official) on

Instagram